Rayon 1 - Drunen - Elshout
Even voorstellen

Buurtbeheerder, Gerard
Buurtbeheerder Gerard is jouw aanspreekpunt voor leefbaarheid in de wijk en in de wooncomplexen. Zo hopen wij er samen voor te zorgen dat jouw buurt en wooncomplex schoon en veilig is.
Voor de appartementencomplexen in jouw wijk is Gerard jouw contactpersoon voor de technische zaken binnen het gebouw. Hij beheert bijvoorbeeld de algemene ruimtes. Ook voor vragen over schoonmaak en tuinonderhoud kun je bij hem terecht.
Heb je suggesties of ideeën voor de woonomgeving? Geef het door aan Gerard.

Woonconsulent, John
John is woonconsulent en werkt samen met jou aan een fijne, leefbare en krachtige wijk.
Een plek met een goede sfeer waar het fijn wonen is. John denkt bijvoorbeeld met jou mee als je overlast ervaart of als er problemen zijn in jouw wijk.
Als het nodig is, overlegt John met zijn collega’s en samenwerkingspartners als gemeente Heusden, Bijeen, ContourdeTwern en politie.
“Het mooie aan mijn werk in de wijk vind ik bewoners die mij vaak het vertrouwen geven en erg open zijn over voor hen vervelende situaties.”

Medewerker incasso, Dorota
Dorota is medewerker incasso. Zij ondersteunt huurders die hun huur niet (op tijd) kunnen betalen.
Ze kijkt graag samen met jou naar een oplossing, dus neem gerust contact met haar op.
Dorota werkt intensief samen met verschillende organisaties als schuldhulpverlening, budgetcoaches en het sociaal team.

Wijkregisseur, Saskia
Wijkregisseur Saskia houdt zich bezig met projecten en activiteiten op het gebied van wonen, welzijn, zorg en leefbaarheid. Dit doet zij niet alleen in Drunen en Elshout, maar ook in Oudheusden.
Saskia heeft veel contact met bewonersgroepen, zoals bijvoorbeeld bewonerscommissies, Buurt Bestuurt en verdere actieve bewoners.
Bij nieuwbouw, verduurzaming van woningen, renovatie en herstructurering houdt zij, samen met collega’s, alle betrokkenen en omwonenden op de hoogte van de ontwikkelingen die plaatsvinden in de wijk.
Ook denkt zij samen met haar collega’s en samenwerkingspartners, als gemeente Heusden, Bijeen, ContourdeTwern en politie, na over de ontwikkeling van de wijk.
Samen met buurtbewoners en professionals werken we aan een fijne woonomgeving. Zodat het niet alleen nu, maar ook later een fijne plek is om te wonen.

Verhuurmakelaar, Lieke
Lieke is jouw aanspreekpunt voor de afdeling verhuur.
Zeg je de huur van jouw woning op? Dan verwerkt en bevestigt Lieke jouw huuropzegging. Lieke zorgt dat voor de vrijkomende woning een nieuwe huurder wordt gevonden, bijvoorbeeld door de woning te adverteren.
Wanneer je op de eerste plek staat voor een woning dan benadert Lieke jou en vraagt jou om jouw (inkomens)gegevens. Wanneer alle gegevens in orde zijn biedt zij jou de woning aan en geeft de mogelijkheid om de woning te bezichtigen. Daarnaast stelt zij jouw huurovereenkomst op en plant een afspraak voor de sleuteloverdracht van jouw nieuwe woning.
Krijg je de sleutel van een nieuwe woning? Dan leidt Lieke jou rond, tekent samen met jou de contracten, neemt de meterstanden op en overhandigt jou de sleutels. Eventuele opleverpunten worden nog doorgegeven aan de aannemer die ze zo snel mogelijk oplost.

Mutatieopzichter, Nanda
Bij de opzegging van jouw woning kun je Nanda verwachten voor een voorinspectie. Zij kijk samen met jou hoe je de woning achter moet laten. Nanda kijkt meteen wat er aan de woning gedaan moet worden om hem in orde te maken voor een nieuwe huurder.
Bij de eindinspectie bekijkt Nanda of alle afgesproken zaken gedaan zijn, neemt zij de meterstanden op en ontvangt van jou de sleutel. Hierna wordt de woning opgeknapt en klaargemaakt voor een nieuwe huurder.

Onderhoudsopzichter, Carlo
Carlo is de technische man van het wijkteam. Team Klantadvies schakelt Carlo in op het moment dat jouw reparatieverzoek niet direct naar een aannemer doorgezet kan worden.
Soms is het nodig dat Carlo bij jou in de woning komt om jouw reparatieverzoek zelf te beoordelen. Dit om tot een juiste opdracht voor de aannemer te komen.